BAÜN Sağlık Bilimleri Fakültesinde Mezuniyet Mutluluğu

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Sağlık Bilimleri Fakültesinde 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezunları için mezuniyet töreni düzenlendi.  BAÜN Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Şehit Fethi Sekin Konferans Salonunda düzenlenen törene,  Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Prof. Dr. Murat Doğdubay ve Prof. Dr. Fatih Satıl, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Sibel Ergün, senato üyeleri, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende öğrenciler adına Nazlıcan Atak bir konuşma yaptı. Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Sibel Ergün de yaptığı konuşma ile öğrencileri mezuniyetleri dolayısıyla tebrik etti.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu da törende bir konuşma yaparak mezunları başarılarından dolayı kutlarken, öğretim elemanlarına ve öğrenci velilerine de öğrenciler üzerindeki emekleri için teşekkür etti.

Tören, dereceye giren öğrenciler ile mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinden sonra, mezuniyet kütüğüne dönem isminin çakılması ve keplerin atılmasıyla sona erdi.

© 2023 Balıkesir Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı & Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü