BAÜN İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Mezuniyet Gururu

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezunları için mezuniyet töreni düzenlendi.  BAÜN Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Şehit Fethi Sekin Konferans Salonunda düzenlenen törene,  Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Balıkesir Vali Yardımcısı Mustafa İlhan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Prof. Dr. Murat Doğdubay ve Prof. Dr. Fatih Satıl, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Suat Kara, senato üyeleri, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende öğrenciler adına Koray Demir bir konuşma yaptı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Suat Kara da yaptığı konuşma ile öğrencileri mezuniyetleri dolayısıyla tebrik etti.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu da törende bir konuşma yaparak mezunları başarılarından dolayı kutlarken, öğretim elemanlarına ve öğrenci velilerine de öğrenciler üzerindeki emekleri için teşekkür etti.

Tören, dereceye giren öğrenciler ile mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinden sonra, keplerin atılmasıyla sona erdi.

© 2023 Balıkesir Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı & Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü